Tipy na výlety

 • SKØG Urban Hub
  Interiér brněnské kavárny SKØG Urban Hub je inspirován skandinávským designem, a tak je z velké části dřevěný. Název kavárny pochází ze švédštiny a v překladu znamená "Les".
 • Archeostezka Pavlov - Naučná stezka z archeoparku v Pavlově do Dolních Věstonic
  Naučná stezka z archeoparku v Pavlově do Dolních Věstonic vás provede kolem několika sídlišť lovců mamutů. Na informačních panelech uvidíte, kde lovci tábořili a jaké nálezy jejich pobyt dokládají.
 • Kavárna Punkt.
  Interiér kavárny Punkt. je inspirován minimalistickými hipsterskými kavárničkami a klíčovým prvkem je mořené borové dřevo. Podnik nabízí výběrovou kávu z českých i zahraničních pražíren na espresso i na filtr.
 • Café Atlas
  Designová kavárna, cukrárna a salaterie Atlas získala svůj název podle široké tapety s ilustracemi a motivy z historických cestopisů a atlasů, která dominuje celému interiéru.
 • Přírodní rezervace Karlov – Údolí lásky
  Přírodní rezervace, která patří mezi nejstarší na Znojemsku, se rozprostírá na svazích a údolí Příčního potoka. Díky romantickému rázu krajiny toto údolí dostalo přezdívku Údolí lásky. V rezervaci rostou vzácné duhy rostlin, na jaře zde vykvétají koberce sněženek.
 • Naučná stezka Obora v Rosicích u Brna
  Naučnou čtyřkilometrovou stezku v bývalé oboře v Rosicích u Brna vybudovaly Lesy ČR ve spolupráci s odborem životního prostředí Městského úřadu Rosice. Naučná stezka je zaměřená na přírodní zajímavosti, historii a geologii rosické Obory. Délka celé trasy je cca 4 km.
 • Znojemský městský pivovar
  Jeden z nejhezčích pivovarů v České republice se nachází jenom pár metrů od Rotundy svaté Kateřiny, v okolí Národního Parku Podyjí. Nikdo, kdo navštíví město Znojmo, si nemůže nechat ujít tento krásný výhled na místo, kde se snoubí historie s českými tradicemi.
 • Expozice pivovarnictví Znojmo
  Národní zemědělské muzeum ve spolupráci s městem Znojmo připravilo v areálu bývalého pivovaru expozici pivovarnictví. Hlavním exponátem je původní technologické zařízení varny z roku 1930. Slavnostní otevření je v plánu 28. dubna 2017.
 • Stern 1888 - originální restaurace v Brně
  Originální restaurace ve stylu židovských restaurací konce 19. století s aškenázskou kuchyní. Živé vystoupení klezmerových kapel.
 • Sluneční hodiny v obci Hýsly
  Mála obec Hýsly v Jihomoravském kraji měří čas hned třemi slunečními hodinami a pyšní se i zmenšeným modelem sluneční soustavy.

Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites - Bets.Zone - UK Gambling Websites Use our complete list of trusted and reputable operators to see at a glance the best casino, poker, sport and bingo bonuses available online.