(4)

Akce - 17%

P00086

Skladem

1 599 Kč s DPH

1 929 Kč

330 Kč s DPH (17%)


ks

Tento tématický balíček vybírali naši sklepmistři Petr a František Skoupil. Každé víno je specifické pro ně jejich srdeční záležitostí. Tato Ikonická vína vybírají speciálně pro Vás. Obsah balíčku níže i s příběhem. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Tento tématický balíček vybírali naši sklepmistři Petr a František Skoupil. Každé víno je specifické pro ně jejich srdeční záležitostí. Tato Ikonická vína vybírají speciálně pro Vás.

SEKT 1931 Charmat metode, Grand cuvée 2019, DEMI-SEC, Limited - klidně můžeme začít sladším sektem, navnadíme chuťové buňky na celý balíček. 

Ryzlink vlašský Kabinet 2019 Keramika - Vlašák v kabinetu je náš favorit, u nás jej bereme bezpochyby jako každodenního parťáka. Děláme ho prakticky pro sebe a milujeme ho do sucha a nechat vyležet na kalech. Je tu s námi po celou existenci našeho vinařství.

Rulandské modré rosé Pozdní sběr 2019 Keramika - Tohle rosé má před sebou velkou budoucnost. Leželo 120 hodin v kryomaceračním tanku a bylo druhým nejlepším rosé celé velkopavlovické podoblasti. Očekáváme, že bude ovládat přední příčky světových soutěží.

Tramín červený Výběr z hroznů 2019 Terroir Šmatláky - Tramín, jednoznačně nejvhodnější a nejpopulárnější odrůda našeho vinařství. V tomto víně cítíme obrovský potenciál. Několikrát nás dostal do Salonu vín ČR, stal se Šampionem Velkopavlovické podoblasti a prožil s náma zkrátka všechno.

Frankovka Pozdní sběr 2018 Grand reserva Holomúčary - Souboj našich ikonických Frankovek Vás dostane až k nám na moravu, někteří si určitě pamatují, jak popíjeli tohle skvostné víno ze sudu a nyní si může porovnat s její o dva roky starší sestrou.

Frankovka Pozdní sběr 2016 Grand reserva Holomúčary - Nazrálá, vyvážená a marmeládová, velmi lahodná kořenitá chuť této skvělé frankovky nemůže slibovat nic jiného než parádní závěr degustace. Obě ležely na dubových sudech 24 měsíců. Naši trati Holomúčary se traduje, že vína odtud vybírali arcibiskupové z Olomouce.

Takže #tosivypijeme! 16


Jarda 20. 10. 2020, 13:19

Dobrý den

O jaké se jedná vína?

Děkuji

Ing. Petr Skoupil Administrátor 21. 10. 2020 | 18:16

Dobrý den,

do kartonu jsme namixovali 3 vína z kolekce Reserva, 2 vína z kolekce Terroir a 1 víno z kolekce Keramika. 

Vína by měla být uvedena vždy v sadě, pokud budet scrollovat níže... Pokud nějaké víno dojde, nahrdíme ho vínem stejné kvality :).

Přeji hezký den.

S pozdravem

Ing. Petr Skoupil

Kontaktujte nás!

Sada 6