Akce - 15% Tip vinaře!

P00102

Skladem

1 424 Kč s DPH

1 675 Kč

1 475 Kč

251 Kč s DPH (15%)


ks

Sada 6 červených vín doporučených od vinaře. Průřez celým portfoliem. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Degustační karton 6 červených vín obsahuje tato vína:

Modrý Portugal pozdní sběr 2018, suché
Víno vyšší granátové barvy s fialovými odlesky. Ve vůni i chuti se primárně objevují tóny připomínající maliny a ostružiny podepřené jemným tříslem. Víno je harmonické, svěží. Bude důstojným partnerem pro různé úpravy tmavých pečených mas.
 
Frankovka Pozdní sběr 2018
Víno sytě granátové barvy s černými odlesky. Vůně ohromí kořenitými tónů badyánu, hřebíčku a skořice. V chuti ucítíme lesní plody v dozrávání až po stopy černého rybízu.
 
Cabernet Sauvignon podní sběr 2017, suché
Víno silné rubínové barvy s ohnivými odlesky. Ve vůni i v chuti můžeme cítit černý rybíz, rudou růži, čokoládu, kávová zrna s višněmi a drsný tanin.
 
Rulandské modré Grand Reserva výběr z hroznů 2016, suché
Víno granátové barvy s cihlovými odlesky. Ve vůni i chuti se primárně objevují výrazné tóny malin a ostružin s elegantní kouřovinkou na závěr. Víno leželo 24 měsíců v barikovém sudu.
 
Cuvée Tricolor Grand Reserva pozdní sběr 2018, suché
Víno složené ze tří odrůd – Svatovavřinecké, Zweigeltrebe a Dornfelder.
Ve vinici se vrství vinice na tři různé barevné kombinace při opadání listů, proto právě Tricolor. Stáří vinice se odhaduje až na 50 let. Víno leželo 24 měsíců v sudu Doreau. Ve vůni čerství hřebíček s lékořicí a v chuti černorybízová remuláda.
 
Merlot Výběr z bobulí 2019 "Bobule"
Víno připomíná barvu černého diamantu s fialovými odlesky. Ve vůní a chuti můžeme hledat výrazné aroma brusnice v čokoládě, nuance černých lanýžů, lékořice a povidel. Merlot v tomto stylu je v našem podání jedinečný a může opakovat jednou za 10 let. Merlot v polosuchém slibuje opravdový chuťový zážitek.

Kontaktujte nás!

Sada 6