Naše restaurace vám nabízí jedinečný zážitek moderní gastronomie ve spojení s tradiční moravskou kuchyní a lahodnými víny z našeho vinařství.

Máme pro Vás otevřeno, tak neváhejte a přijďte ochutnat naše jídla, dát si skleničku vína a strávit u nás příjemné chvíle. Standardně nabízíme jídla z jídelnímu lístku nebo podáváme speciální menu. 

 
 

Protože víme, že dobrá restaurace neznamená jen dobré jídlo, perfektní obsluhu a příjemné prostředí, máme pro Vaše pohodlí připraveny další služby. 

Rezervace a objednávka prostřeného stolu

Chcete přijít k prostřenému stolu? Pro naše stálé zákazníky nabízíme možnost rezervovat stůl a rovnou objednat jídla. Informujte se u obsluhy nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle 732 963 669 nebo na restaurace@skoupil.com.

Objednávka jídla s sebou

Rádi vám připravíme objednávku přímo k vyzvednutí. Můžete si ji vyzvednou do 20 minut od objednávky (v případě, že nemáme plně obsazeno). Kontaktujte nás telefonicky na čísle 732 963 669.

 

 

Oslavy, akce a uzavřená společnost

Chcete mít celou restauraci nebo salónek jen pro sebe? Ať už svatba, promoce, firemní večírek, oslava narozenin nebo prostě jen nevšední zpestření pro vaše přátele? Restaurace s propojením salonku s kapacitou až 100 míst nebo samostaně jsou vám plně k dispozici.

Netradiční firemní akce, teambuilding a večírky

Přemýšlíte, jaká firemní akce by byla vhodná pro vaše obchodní partnery a přátele? Rádi byste, aby setkání s kolegy probíhalo v netradičním stylu? Připravíme pro vás originální firemní akce, teambuilding večírky, na které budete vy i vaši partneři a kolegové dlouho vzpomínat.

Pro objednávku Vaší akce nás kontaktujte telefonicky na čísle 732 963 669.

Bezplatná WI-FI zóna

Chcete se posadit ke kávě a zdarma surfovat po Internetu? Nebo hledáte příjemné posezení pro pracovní oběd s obchodními partnery? V naší restauraci i salonku je vám k dispozici bezplatný přístup k naší WIFI. 

Otevírací doba:

MIMOSEZÓNA:

PROSINEC - ÚNOR je restaurace uzavřena. Otevřena je pouze pro firemní a soukromé akce. 

BŘEZEN - KVĚTEN a ŘÍJEN - LISTOPAD je otevřeno: čtvrtek - sobota od 11 do 22 hodin. Ostatní dny máme zavřeno. 

SEZÓNA:

ČERVEN - ZÁŘÍ je otevřeno pondělí - sobota od 11 do 22 hodin.

V případě nepříznivého počasí nebo v případě uzavřené společnosti se může otevírací doba změnit. 

Doručení do 3 dnů

Doručení do 3 dnů

Vozíme víno vlastními auty a využíváme službu Messenger.

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

U objednávky nad 1 500 Kč Vám nebude účtována doprava.

Vína přímo od vinaře

Vína přímo od vinaře

Vinohradník a vinař Petr Skoupil se výrobě vína věnuje přes 25 let.