Restaurace

Naše restaurace Vinařský dům nabízí
jedinečný zážitek moderní gastronomie
ve spojení s tradiční moravskou kuchyní a lahodnými víny z našeho vinařství.

Protože víme, že dobrá restaurace neznamená jen dobré jídlo, perfektní obsluhu a příjemné prostředí,
máme pro vaše pohodlí připraveny další služby:

 

Rezervace míst

Chcete mít jistotu, že v restauraci Vinařský dům bude volný právě váš oblíbený stůl? Zarezervujte si jej telefonicky nebo e-mailem. Rezervace stolu je zajištěna do max. 30 minut po objednaném čase.

Objednávka prostřeného stolu

Chcete přijít k prostřenému stolu? Pro naše stálé zákazníky nabízíme možnost rezervovat stůl a rovnou objednat jídla. Informujte se u obsluhy nebo nás kontaktujte telefonicky.

Oslavy, akce a uzavřená společnost

Chcete mít celou restauraci nebo salónek jen pro sebe? Ať už svatba, promoce, firemní večírek, oslava narozenin nebo prostě jen nevšední zpestření pro vaše přátele? Restaurace s kapacitou až 100 míst je vám plně k dispozici.

Netradiční firemní akce, teambuilding a večírky

Přemýšlíte, jaká firemní akce by byla vhodná pro vaše obchodní partnery a přátele? Rádi byste, aby setkání s kolegy probíhalo v netradičním stylu? Připravíme pro vás originální firemní akce, teambuilding večírky, na které budete vy i vaši partneři a kolegové dlouho vzpomínat.

Bezplatná WI-FI zóna

Chcete se posadit ke kávě a zdarma surfovat po Internetu? Nebo hledáte příjemné posezení pro pracovní oběd s obchodními partnery? V restauraci Vinařský dům je vám k dispozici bezplatný přístup díky naší WIFI.

Příjmáme platební karty i platbu v eurech. 

Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites - Bets.Zone - UK Gambling Websites Use our complete list of trusted and reputable operators to see at a glance the best casino, poker, sport and bingo bonuses available online.