Naše restaurace vám nabízí jedinečný zážitek moderní gastronomie ve spojení s tradiční moravskou kuchyní a lahodnými víny z našeho vinařství.

Máme pro Vás otevřeno, tak neváhejte a přijďte ochutnat naše jídla, dát si skleničku vína a strávit u nás příjemné chvíle. Standartně k jídelnímu lístku nabízíme polední menu od pondělí do pátku.  

Každý týden pro vás připravujeme jiné týdenní menu, které se snažíme tvořit dle sezónních surovin. Od dubna pro Vás připravujeme od pátku do neděle také víkendové menu.

 

 
 

Protože víme, že dobrá restaurace neznamená jen dobré jídlo, perfektní obsluhu a příjemné prostředí, máme pro Vaše pohodlí připraveny další služby. 

Rezervace a objednávka prostřeného stolu

Chcete přijít k prostřenému stolu? Pro naše stálé zákazníky nabízíme možnost rezervovat stůl a rovnou objednat jídla. Informujte se u obsluhy nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle 732 963 669 nebo na restaurace@skoupil.com.

Objednávka jídla s sebou

Rádi vám připravíme objednávku přímo k vyzvednutí. Můžete si ji vyzvednou do 20 minut od objednávky (v případě, že nemáme plně obsazeno). Kontaktujte nás telefonicky na čísle 732 963 669.

 

 

Oslavy, akce a uzavřená společnost

Chcete mít celou restauraci nebo salónek jen pro sebe? Ať už svatba, promoce, firemní večírek, oslava narozenin nebo prostě jen nevšední zpestření pro vaše přátele? Restaurace s propojením salonku s kapacitou až 100 míst nebo samostaně jsou vám plně k dispozici.

Netradiční firemní akce, teambuilding a večírky

Přemýšlíte, jaká firemní akce by byla vhodná pro vaše obchodní partnery a přátele? Rádi byste, aby setkání s kolegy probíhalo v netradičním stylu? Připravíme pro vás originální firemní akce, teambuilding večírky, na které budete vy i vaši partneři a kolegové dlouho vzpomínat.

Pro objednávku Vaší akce nás kontaktujte telefonicky na čísle 732 963 669.

Bezplatná WI-FI zóna

Chcete se posadit ke kávě a zdarma surfovat po Internetu? Nebo hledáte příjemné posezení pro pracovní oběd s obchodními partnery? V naší restauraci i salonku je vám k dispozici bezplatný přístup k naší WIFI. 

Otevírací doba:

PONDĚLÍ - NEDĚLE: Otevřeno od 11 do 22 hodin.

V případě nepříznivého počasí nebo v případě uzavřené společnosti se může otevírací doba změnit. 

Doručení do 3 dnů

Doručení do 3 dnů

Vozíme víno vlastními auty a využíváme službu Messenger.

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

Doprava zdarma nad 1 500 Kč

U objednávky nad 1 500 Kč Vám nebude účtována doprava.

Vína přímo od vinaře

Vína přímo od vinaře

Vinohradník a vinař Petr Skoupil se výrobě vína věnuje přes 25 let.