OCENĚNÍ VÍN

Jsme pyšní na to, že naše víno chutná nejen Vám, ale i odborníkům po celém světě. Taková ocenění jsou zárukou kvality a jedinečnosti pro Vás zákazníky, ale také pro nás, jako ocenění naší mnohaleté odborné práce.   K výčtu našich ocenění patří např. Vinař roku 2008 České republiky, 2. místo Vinař roku 2010 České republiky, třikrát titul Wine of Nation v San Franciscu (udělovaný pro nejlepší vinařství z dané země) a dále pak medaile všech kovů z Paříže, Bruselu, Verony či Vídně.

Canada
GPV2014_silver
PWT Gold(3)
Perla_vinic
Prague-wine
San_franciso_2012_bronz
Vinalies_Or_2006_BD
awc_vienna2012_silver
concoursmondial-argent
concoursmondial-or
decanter 2013
decanter
decanter2014-final
gpv13-silver
gpvinex-2012-silver_m-4e64c
juvenale_1_n
kral-vin
moderni-vinar-2008_OUT
vinar-roku-2010-02
weinparade poysdorf silver
weinparade_gold2012
oenoforum2014_gold
oenoforum2014_silver
pardubicky-festival-vina
paris2012-silver
salon_vin_logo
san-franciso_silver2010
san_francisco - silver

Naše kolekce vín s novými originálními etiketami

lahve 2015

 • Kolekce KERAMIKA

  Tato kolekce nese celou škálu vín od bílých, růžových i červených. V kolekci Keramika tak najdete takové odrůdy jako jsou Irsai Oliver, Muškát Ottonel, Pálava, Ryzlink rýnský, Veltlínské zelené, Ryzlink vlašský, Rulandské šedé, Neuburské, Hibernal, Zweigeltrebe, Svatovavřincké, Modrý Portugal, Frankovka ad. Etikety pro tato vína byly inspirovány keramikou, která byla nalezena v archeologické lokalitě u Velkých Bílovic. A právě poblíž této oblasti máme vinohrady, kde sbíráme hrozny pro výrobu vín z této kolekce.
 • Kolekce vín TERROIR

  Kolekce vín Terroir jsou odrůdová révová vína jakostní nebo jakostní vína s přívlastkem, jejichž typické vlastnosti jsou dány a umocněny specifikem trati tedy místem (terroirem), kde vinná réva i hrozny zrají. Grafika řady vín TERROIR vychází ze starých map reálných viničních tratí. Význam slova terroir je dán jako souhrnný vliv přírodních podmínek, tradice a umu vinaře na konkrétním místě, kde réva roste. Díky technologii embossingu pak lze na etiketách těchto vín cestovat jako prstem po mapě a studovat reliéf krajiny.
 • Kolekce vín RESERVA a LIMITED

  Výjimečná vína kolekce RESERVA ležela v barikových sudech více jak 12 nebo 24 měsíců a je jim tedy věnována zvláštní pozornost a péče. Vína bílá leží standartně 12 měsíců v klasických 225 l barrique sudech, oproti tomu červená vína si ve velkých dubových sudech "lebedí" dokonce 24 měsíců. Kolekce LIMITED je tvořena limitovanou edicí dvou odrůd jakostních vín s přívlastkem - vína leželo 12 měsíců na kvasnicích a v dubových sudech. K dispozici pouze omezený počet lahví jednotlivé odrůdy - Merlot 2013 a Hibernal 2013.

  Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites - Bets.Zone - UK Gambling Websites Use our complete list of trusted and reputable operators to see at a glance the best casino, poker, sport and bingo bonuses available online.