Pravidelné sobotní degustace v rodinném vinařství Skoupil

Pravidelné sobotní degustace v rodinném vinařství Skoupil
1.6.2023

Zveme vás na nezapomenutelnou cestu do světa vína prostřednictvím pravidelných řízených degustací v Rodinném vinařství Skoupil. Degustace se konají každou sobotu od 17:00 do 19:00 v prostorách vinotéky penzionu Skoupil na adrese Sadová 1399, Velké Bílovice (zobrazit na mapě).

Během degustace máte možnost ochutnat 10 vzorků vín z vinařství Skoupil, přičemž výběr se průběžně mění podle aktuální nabídky. Získáte tak jedinečnou příležitost prozkoumat různé odrůdy a styly vín. Jejich charakteristikami a správným způsobem degustace vás provede zástupce vinařské rodiny Skoupilových. Kromě vín bude k dispozici také degustační sousto s vodou a degustační list pro zapsání poznámek a hodnocení jednotlivých vín. A jako malý bonus vám nabízíme slevu 20 % na nákup vín po degustaci.

Pokud si přejete ještě více zpestřit svůj degustační zážitek, můžete si na místě dokoupit domácí paštiku z foie gras, originální chlebíčky, jihomoravský talíř BIO sýrů a uzenin, dezerty a kávu. A na závěr si můžete dopřát pálenku, která dokonale zakončí váš večer plný vynikajících chutí.

Degustace je otevřená pro veřejnost i hosty penzionu Skoupil, avšak z důvodu omezené kapacity jsou vstupenky limitovány na 20 osob. Proto doporučujeme si své místo v předstihu zarezervovat na e-shopu.

< Zpět na výpis