Sklep 38

Boutique ubytování a wine bar ve Velkých Bílovicích

Rezervovat ubytování
Vinařství

Sklep 38 navazuje na tradici vinných sklípků jižní Moravy a přináší v moderním pojetí a standardech nový prostor pro vinařské zážitky a setkávání.

Za konceptem stojí Ing. Petr Skoupil ml., zástupce vinařské rodiny, která se ve Velkých Bílovicích věnuje vínu s láskou a oddaností už po několik generací.

Ve Sklepě 38 objevíte vinný bar, sklep a boutique ubytování 10 osob ve 3 pokojích. Přijďte se přesvědčit sami!

Vinný bar a sklep

Vinný bar a sklep

Objevte prostor, ve kterém vás obklopí jedinečná atmosféra moravského sklípku, ale zároveň uspokojí nejnáročnější požadavky dnešní doby. Sklep38 je dokonalým místem pro pořádání menších soukromých a firemních akcí pro až 50 osob. Kapacita vinného baru je 20 míst k sezení, k tomu o patro níž vinný sklep pro 30 osob a další místa na zahrádce. Abyste na akci u nás ještě dlouho vzpomínali, rádi pomůžeme se zajištěním degustace, občerstvení nebo hudebního doprovodu.
Ubytování

Ubytování

Ubytujte se ve 3 stylových pokojích s výhledem na vinohrady s celkovou kapacitou až 10 hostů. Pobyt zpříjemní kvalitní postele na míru, světoznámá hotelová kosmetika L'Occitane, káva Nespresso, čaje Leros, a minibary s vínem z Rodinného vinařství Skoupil.  Hosté mají v ceně pokoje také vinný sklep, kde najdou ke každému apartmánu kóji plnou vína. Díky své poloze na vinařské cyklostezce je ideální základnou pro objevování okolní krajiny pěšky i na kole, které vám rádi zapůjčíme. 
Ubytování
Rezervace ubytování ve vinném sklepě

Rezervace ubytování ve vinném sklepě