Prohlášení k plánované soukromé akci v prostorech Rodinného vinařství Skoupil

Prohlášení k plánované soukromé akci v prostorech Rodinného vinařství Skoupil
15.6.2023

Hezký den,

tímto prohlášením bychom rádi upřesnili situaci ohledně plánované události, která se týkala prostor našeho vinařství. Původně byla hlášena soukromá akce, která se měla konat v salonku penzionu, nikoliv veřejné setkání “Československé deklarace", které bylo v posledních dnech prezentováno na internetu a sociálních sítích.

Je důležité zdůraznit, že není v našich možnostech ani kompetencích ověřovat program, jména či názorovou orientaci účastníků soukromých akcí, kterých hostíme v našich prostorech desítky ročně. V případě této konkrétní události jsme s konáním soukromé akce souhlasili na základě dřívějšího bezproblémového pronájmu jedním z organizátorů.

Byli jsme zaskočeni, když jsme se přes sociální sítě dozvěděli, že tato akce má být veřejná, jaké má být její zaměření a seznam účastníků. S ohledem na tuto novou informaci jsme okamžitě akci z naší strany zrušili.

Chceme tímto veřejně prohlásit, že Rodinné vinařství Skoupil se distancuje od skupiny kolem paní Peterkové a nesouhlasí s názorovými směry, které měly při této události zaznít.

Na závěr bychom chtěli upřímně poděkovat všem našim zákazníkům a partnerům za jejich vyjádřenou podporu. 

Za Rodinné vinařství Skoupil,

Ing. Petr Skoupil ml.
výkonný ředitel vinařství

< Zpět na výpis